Проєкт контактної мережі на станції

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації до курсового проєкту містять теоретичні відомості, методику виконання механічних розрахунків контактних підвісок, завдання до курсового проєкту, вихідні дані, довідкові дані та необхідну інформацію для побудови креслень. Видання сприяє кращому засвоюванню теоретичного матеріалу та набуття практичних навичок. Наведені матеріали можуть бути використані для самостійної роботи та під час підготовки до контрольних заходів. Для студентів усіх форм навчання освітнього ступеня «бакалавр» за ОПП «Електротехнічні системи електроспоживання» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
ENG: The course project guidelines contain theoretical information, a methodology for performing mechanical calculations of contact suspensions, course project assignments, initial data, reference data, and the necessary information for drawing up drawings. The publication contributes to a better understanding of theoretical material and the acquisition of practical skills. The materials provided can be used for independent work and in preparation for tests. For students of all forms of study of the Bachelor's degree in the Electrotechnical Systems of Electricity Consumption, speciality 141 "Electric Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics".
Д. Босий: ORCID 0000-0003-1818-2490; А. Антонов: ORCID 0000-0001-5701-6087; В. Дьяков: ORCID 0000-0002-6141-8393
методичні рекомендації, курсовий проєкт, 1850, контактні мережі, довжини прогонів, анкерна ділянка, типові опори, живлення мережі, КІСЕ, methodological recommendations, course project, contact network, run length, anchor section, typical support, network power supply
Проєкт контактної мережі на станції: методичні рекомендації до виконання курсового проєкту / уклад.: Д. О. Босий, А. В. Антонов, В. О. Дьяков. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 34 с.