Фактори ефективності впливу на якість управлінських рішень

Український державний університет науки і технологій, Навчально-науковий інститут «Інститут промислових та бізнес-технологій», Дніпро
UKR: Аналізується резерв покращення ефективності суспільного виробництва за рахунок підвищення якості прийнятих рішень та шляхи удосконалювання цього процесу.
ENG: The reserve of improving the efficiency of social production due to the improvement of the quality of the decisions made, which is achieved by improving this process, is analyzed.
К. Прокоф'єва: ORCID 0000-0003-4242-3346
адміністрування, керування персоналом, процеси управління, якість управління, управлінські рішення, administration, personnel management, management processes, management quality, management decisions, КДІД
Прокоф'єва К. А., Рублівська Г. О. Фактори ефективності впливу на якість управлінських рішень. Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Дніпро, 2022. Вип. 4. С. 66–68.