Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять теоретичні відомості, приклади розрахунку та завдання для самостійної роботи студентів. Методичні рекомендації призначені для використання студентами всіх фори навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка під час проведення практичних занять з дисципліни «Тягові та трансформаторні підстанції» та їх самостійної роботи, можуть бути використані слухачами інституту післядипломної освіти.
Т. Друбецька: ORCID 0000-0002-8580-9719
методичні рекомендації, практичні заняття, тягові підстанції, розрахункова напруга, система, трансформатор, лінія електропередачі, реактор, базисна потужність, 1811, КІСЕ
Тягові та трансформаторні підстанції : методичні рекомендації до практичних занять / уклад. Т. І. Друбецька. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 39 с.