Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: У Словнику наведено ключові слова та словосполучення, які найчастіше вживаються при пошуку літератури залізничної тематики в міжнародних базах даних науково-технічної інформації (повнотекстових, реферативних, наукометричних та ін.). Словник містить короткі інструкції з пошуку інформації в БД SCOPUS, із отримання он-лайн списків наукових журналів згідно рейтинговим метрикам SNIP, а також українсько-англійський, російсько-англійський, англійсько-український та англійсько-російський словники ключових слів із залізничної тематики.
RUS: В словаре приведены ключевые слова и словосочетания, которые чаще всего употребляются при поиске литературы железнодорожной тематики в международных базах данных научно-технической информации (полнотекстовых, реферативных, наукометрических и др.). Словарь содержит краткие инструкции по поиску информации в БД SCOPUS, по получению он-лайн списков научных журналов согласно рейтинговым метрикам SNIP, а также украинско-английский, русско-английский, англо-украинский и англо-русский словари ключевых слов по железнодорожной тематике. Словарь может быть полезным для научных, научно-педагогических работников, изобретателей, аспирантов, магистров, студентов бакалаврата, библиотекарей и других работников информационной сферы.
ENG: The Dictionary includes keywords and phrases which are most often used in the search of railway topics literature in the international databases of scientific and technical information (full-text, scientometric, abstract, etc.). The Dictionary contains brief instructions on searching the SCOPUS database, to obtain on-line lists of scientific journals according to the rating metrics SNIP and English-Russian, Russian-English, English-Ukrainian and English-Russian keywords dictionaries on railway topics. The Dictionary may be useful for scientists, scientific and pedagogical workers, inventors, postgraduates, masters and bachelor students, librarians and other employees in the information sector.
Т. Колесникова: ORCID 0000-0002-4603-4375, В. Юнаковська: ORCID 0000-0002-7448-9625
словник, ключові слова, залізничний транспорт, міжнародні бази даних, словарь, ключевые слова, железнодорожный транспорт, международные базы данных, vocabulary, keywords, railway transport, international databases, НТБ
Словник ключових слів за темою «Залізничний транспорт» за відомостями міжнародних баз даних науково-технічної інформації / уклад.: Т. О. Колесникова, В. В. Юнаковська. Дніпро : ДНУЗТ, 2018. 214 с.