Вісник куратора, № 77 (квітень 2024 р.)

Authors
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Номер присвячено українським громадсько-політичним та культурним діячам-ювілярам: овіяній міфами постаті Миколи Гоголя, який, звісно, писав по-російськи, проте писав із виразним українським акцентом, виступаючи частиною нашого національного культурного коду; засновнику першої в Києві приватної школи живопису Миколі Мурашку; викривленій більшовицькою та радянською пропагандою постаті українського державника Симона Петлюри; майстрові історичного роману на українську тематику, Герою України Роману Іваничуку.
куратор, інформаційно-просвітницької робота, письменник Микола Гоголь, живопис, Микола Мурашко, український державник Симон Петлюра, майстер історичного роману Роман Іваничук, КФУ
Вісник куратора / уклад.: С. П. Лагдан ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро : УДУНТ, 2024. № 77 (квітень 2024 р.). 37 с.