Дослідження часових рядів за критерієм часткової схожості

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана на 139 сторінці, містить 56 ілюстрацій, 2 таблиці та 67 використаних джерел. В магістерській роботі розроблено програмний засіб, для реалізації досліджень часових рядів за критерієм часткової схожості. Представлений опис сутності розробки, її актуальність. Проведено дослідження залежностей та методів для розуміння та впровадження алгоритмів аналізу часових рядів з використанням систематизованого підходу. Проведено огляд можливостей та переваг використання нейронних мереж у сучасному аналізі часових рядів. Забезпечено повний огляд програмної реалізації, розкриваючи як програма обробляє та виводить результати аналізу часових рядів. Мета роботи – розглянути методи побудови дослідження часових рядів за критерієм часткової схожості. Об’єкт дослідження – розробка програмного коду та desktop-додатку візуалізації даних для дослідження часових рядів за критерієм часткової схожості. Предмет дослідження – математичні методи візуалізації даних та скорингу.
ENG: The bachelor's thesis consist of 139 pages, contains 56 illustrations, 2 tables and 67 sources. In the master's thesis, a software tool was developed to implement time series studies based on the criterion of partial similarity. A description of the essence of the development and its relevance is presented. A study of dependencies and methods for understanding and implementing time series analysis algorithms using a systematic approach is carried out. The possibilities and advantages of using neural networks in modern time series analysis are reviewed. A complete overview of the software implementation is provided, revealing how the program processes and displays the results of time series analysis. Purpose - to consider methods of building a time series study based on the criterion of partial similarity. Object of research - development of program code and a desktop data visualization application for time series analysis by the criterion of partial similarity. The subject of the research is mathematical methods of data visualization and scoring.
часові ряди, моделі, авторегресія, тренд, time series, models, autoregression, trend, ВКР, КІТ
Кдиров Т. А. Дослідження часових рядів за критерієм часткової схожості : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. І. Шинкаренко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 139 с.