Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота виконана на 76 сторінках, містить 34 ілюстрацій, та 12 використаних джерел. В магістерській роботі розроблено програмний засіб, для прогнозування затребуваності спеціальностей і технологій ІТ-сфери. Представлений опис сутності розробки, її актуальність. Проведено огляд аналогів програми та літератури по даній предметній області, а також проведено опис прикладів використання для формування найбільш повного представлення мети використання програмного засобу. Проведено огляд зібраних вхідних та отриманих вихідних даних із формалізацією задачі. Розроблено веб-додаток та інтерфейс користувача на основі ескізів форм. Зроблено аналіз проекту, спроектована динаміка системи та обґрунтовано вибір мови програмування. Проведене тестування методами із зазначенням та виправленням помилок. Мета роботи – розробити веб-додаток, що матиме прогнозувати затребуваність спеціальностей і технологій ІТ-сфери. Об’єкт розробки – прогнозування затребуваності. В роботі використовуються методи прогнозування, методи оптимізації.
ENG: The master's work is completed on 76 pages, contains 34 illustrations, and 12 used sources. In the master's thesis, a software tool was developed for forecasting the demand for specialties and technologies in the IT sphere. A description of the essence of the development, its relevance, is presented. A review of program analogs and literature in this subject area was conducted, as well as a description of examples of use to form the most complete representation of the purpose of using the software tool. An overview of the collected input and received output data with the formalization of the problem was carried out. Developed web application and user interface based on form sketches. The project was analyzed, the dynamics of the system was designed, and the choice of the programming language was justified. Conducted testing using methods with indication and correction of errors. The purpose of the work is to develop a web application that will predict the demand for specialties and technologies in the IT sphere. The object of development is demand forecasting. The work uses forecasting methods and optimization methods.
метод прогнозування, затребуваність ІТ спеціальностей та технолоній, forecasting method, demand for IT specialties and technologies, ВКР, КІТ
Моренко А. О. Дослідження методів прогнозування затребуваності спеціальностей і технологій ІТ-сфери : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. О. Андрющенко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 76 с.