Дослідження методів моделювання часових послідовностей з нерівномірним кроком

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота виконана на 147 сторінках, містить 11 рисунків, 6 таблиць та 32 використані джерела. В магістерській роботі було проаналізовано та досліджено ефективність методів та процедур моделювання часових послідовностей з перемінним кроком, процедури прогнозування, мульти-нечітка реляційно-сепарабельна модель аналізу та моделювання часових послідовностей з нерівномірним кроком, дослідження порівняльної ефективності алгоритмів моделювання з перемінним кроком, розробка програмних інструментальних засобів, проведення експериментів із порівняльного аналізу ефективності алгоритмів моделювання з перемінним кроком. Мета дослідження полягає в підвищенні ефективності та точності методів і алгоритмів аналізу та прогнозування характеристик недетермінованих послідовностей спостережень з нерівномірним кроком. Об’єктом дослідження – є процеси моделювання та дослідження параметрів часових послідовностей отриманих з нерівномірним кроком, які являються, зокрема, часовими рядами процесів моніторингу станів хворих.
ENG: The master's work is completed on 147 pages, contains 11 figures, 6 tables and 32 used sources. The master's thesis analyzed and investigated the effectiveness of methods and procedures for modeling time sequences with a variable step, forecasting procedures, a multi-fuzzy relational-separable model for the analysis and modeling of time sequences with an uneven step, research on the comparative effectiveness of modeling algorithms with a variable step, development of software tools , carrying out experiments on the comparative analysis of the effectiveness of modeling algorithms with a variable step. The purpose of the study is to improve the efficiency and accuracy of methods and algorithms for analyzing and forecasting the characteristics of non-deterministic sequences of observations with an uneven step. The object of the study is the process of modeling and researching the parameters of time sequences obtained with an uneven step, which are, in particular, time series of the processes of monitoring the conditions of patients.
часова послідовність, нерівномірний крок спостережень, мульти-нечітка реляціно-сепарабельна модель, ефективність комбінованих алгоритмів, прогнозування, програмне забезпечення, time series, non-uniform step of observations, multi-fuzzy relational-separable model, efficiency of combined algorithms, forecasting, software, ВКР, КІТ
Старина А. К. Дослідження методів моделювання часових послідовностей з нерівномірним кроком : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. В. Скалозуб ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 147 с.