Please use this identifier to cite or link to this item: http://eadnurt.diit.edu.ua/jspui/handle/123456789/3851
Title: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Енергозбереження на залізничному транспорті та в промисловості»
Other Titles: Материалы VI Международной научно-практической конференции «Энергосбережение на железнодорожном транспорте и в промышленности»
VІ International Scientific and Practical Conference "Energy in Rail Transport And Industry"
Keywords: енергозбереження
залізничний транспорт
промисловість
ресурсозбереження
энергосбережение
железнодорожный транспорт
промышленность
ресурсосбережение
energy saving
trains
industry
resource conservation
Issue Date: 2015
Publisher: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
Abstract: UK: У збірнику представлені матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Енергозбереження на залізничному транспорті та в промисловості», яка відбулася 10 червня – 13 червня 2015 р. в смт. Воловець, Закарпатської обл. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, наукових організацій, викладачів та науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів.
RU: В сборнике представлены материалы VI Международной научно-практической конференции «Энергосбережение на железнодорожном транспорте и в промышленности», которая состоялась 10 июня - 13 июня 2015 в пгт. Воловец, Закарпатской обл. Сборник предназначен для научно-технических работников железных дорог, предприятий транспорта, научных организаций, преподавателей и научных работников высших учебных заведений, аспирантов и студентов.
Description: Енергозбереження на залізничному транспорті та в промисловості = Энергосбережение на железнодорожном транспорте и в промышленности = Energy in Rail Transport And Industry: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (10-13.06.2015) / Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, М-во освіти і науки України, Державна адміністрація залізничного транспорту України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Державний вищий навчальний заклад, Приазовський державний технічний університет, інститут залізничного транспорту(Варшава), НВП УКРТРАНСАКАД, ТОВ «Електротягові системи»— Д. : Видавництво ДНУЗТ, 2015. — 134с.
URI: http://eadnurt.diit.edu.ua/jspui/handle/123456789/3851
Appears in Collections:VІ Міжнародна науково-практична конференція «Енергозбереження на залізничному транспорті та в промисловості»

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vi-mnpkenzt.pdf1,65 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.