Please use this identifier to cite or link to this item: http://eadnurt.diit.edu.ua/jspui/handle/123456789/3347
Title: Математична модель для дослідження перевезення вантажів у міжнародному сполучені
Other Titles: Математическая модель для исследования перевозок грузов в международном сообщении
Mathematical Model for Research of International Railroad Goods Transportation
Authors: Козаченко, Дмитро Миколайович
Германюк, Юлія Миколаївна
Keywords: міжнародні транзитні перевезення
транспортна система
математична модель
международные транзитные перевозки
транспортная система
математическая модель
international transit
transportation system
mathematical model
КУЕР
КТТ (ЛФ)
НДЧ
Issue Date: 2013
Publisher: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
Citation: Козаченко, Д. М. Математична модель для дослідження перевезення вантажів у міжнародному сполучені / Д. М. Козаченко, Ю. М. Германюк // Транспортні системи та технології перевезень : зб. наук. пр. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпропетровськ, 2013. – Вип. 5. – С. 28–32. – DOI: 10.15802/tstt2013/19273
Abstract: UK: Виконаний аналіз конкурентних напрямків слідування вантажопотоків у міжнародному сполученні. Розглянута структура системи міжнародних залізничних перевезень. Описані цілі учасників перевізного процесу.
RU: Выполнен анализ конкурентных направлений следования грузопотоков в международном сообщении. Рассмотрена структура системы международных железнодорожных перевозок. Описаны цели участников перевозочного процесса.
EN: The analysis of competing directions of following goods in international traffic is executed. The structure of international rail transport is examined. Objectives of the participants of transportation process are described.
Description: Д. Козаченко: ORCID 0000-0003-2611-1350; Ю. Германюк: ORCID 0000-0002-4905-8313
URI: http://tstt.diit.edu.ua/article/view/19273/16882
http://eadnurt.diit.edu.ua/jspui/handle/123456789/3347
http://tstt.diit.edu.ua/article/view/19273
ISSN: 2222-419Х (Print)
2313-8688 (Online)
Other Identifiers: DOI: 10.15802/tstt2013/19273
Appears in Collections:Випуск 05 (ТСТП)
Статті НДЧ
Статті КУЕР
Статті КТТ (ЛФ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kozachenko_Hermanyuk.pdf562,87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.