Please use this identifier to cite or link to this item: http://eadnurt.diit.edu.ua/jspui/handle/123456789/2092
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorБелозеров, Василий Евгеньевичru_RU
dc.contributor.authorВолкова, Светлана Анатольевнаru_RU
dc.date.accessioned2014-02-27T11:42:49Z-
dc.date.available2014-02-27T11:42:49Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationБелозеров, В. Е. Хаотическая динамика в квадратичных системах с сингулярной линейной частью / В. Е. Белозеров, С. А. Волкова // Кибернетика и системный анализ. – 2012. – Т. 48, № 4. – С. 116–125.ru_RU
dc.identifier.urihttp://eadnurt.diit.edu.ua:82/jspui/handle/123456789/2092-
dc.descriptionВ. Белозеров: ORCID 0000-0003-2888-8876-
dc.description.abstractRU: Найдены новые условия существования гомоклинических орбит в квадратичных системах дифференциальных уравнений с сингулярной линейной частью.ru_RU
dc.description.abstractUK: Знайдені нові умови існування гомокліничних орбіт в квадратичних системах диференціальних рівнянь з сингулярною лінійною частиною.uk_UA
dc.description.abstractEN: The new terms of existence of homoclinic orbits are found in the quadratic systems of differential equalizations with singular linear part.en
dc.language.isoru-
dc.publisherІнститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, Київuk_UA
dc.subjectсистема автономных обыкновенных дифференциальных уравненийru_RU
dc.subjectгомоклиническая орбитаru_RU
dc.subjectгетероклиническая орбитаru_RU
dc.subjectхаотический аттракторru_RU
dc.subjectсистема автономних звичайних диференціальних рівняньuk_UA
dc.subjectгомоклінична орбіта, гетероклінічна орбіта, хаотичний аттракторuk_UA
dc.subjectsystem of autonomous usual differential equalizationsen
dc.subjecthomoclinic orbiten
dc.subjectheteroclinic orbiten
dc.subjectchaotic attractoren
dc.subjectКІТuk_UA
dc.titleХаотическая динамика в квадратичных системах с сингулярной линейной частьюru_RU
dc.title.alternativeХаотична динаміка в квадратичних системах з сингулярною лінійною частиноюuk_UA
dc.title.alternativeChaotic Dynamics in Quadratic Systems with Singular Linear Parten
dc.typeArticleen
Appears in Collections:Статті КІТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
№3.pdf179,51 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.